Nauji metai – nauji pažadai – naujas bandymas – pirmas įrašas kaip pirmas blynas, jaučiu, kad svyla, bet vistiek vartau toliau:)

Ilgai galvojau, kad pasauliui tikrai nereikia dar vieno blogo – ir daugelis su manim sutiktų. Aš  iki šiol taip galvoju :) bet vistiek nusprendžiau surizikuoti nepatikti. Arba tiesiog pasidalinti savo vargais ir džiaugsmais, kurie nebetelpa nei laike nei erdvėj. Taip sakant planuoju įsirengti čia savo smėlio dėžę ir susinešt visus žaislus :) Vat!

Taigi – pradedu.

ASORTI. Taip vadinasi mano naujos segės. Kliba tas pavadinimas, nes jos labiau panašios i saldainiukus guminukus, nei į solidžius – pvz. “Vilniaus pergalės“ saldainius :))) bet gal nesureikšminam tų smulkmenų ir susirenkam savo komplektą – pvž. tiramisu, vyšnių žele, anyžiai… to be continued kaip kažkas kažkada pasakė :) nes viskas dar procese – šiuo metu tyrinėju medienos rinką ir fantastišką plastiko pasaulį. Net baisu prisipažint meilėj plastikui tokiam Eco amžiuj, bet aš jo vergė :)  Ir tai neturi nieko bendro su senąja plastikine bižuterija.

Kol kas tiek. Labanakt.

Reklama